SoluBag2020-05-16T09:42:05+01:00

Připojte se ke skutečné NEplastové revoluci!

Právě uvádíme na evropský trh NEplastové sáčky a NEplastové tašky z netkané textilie. Složení je chráněno celosvětovým patentem a distribuce Evropskou ochrannou známkou.

Revoluční materiál přináší naději pro celou planetu zamořenou plasty.

Patentovaný surový granulát umožňuje výrobu 2 typů tašek:

Neplastová taška z fólie

Klasická průhledná taška, tzv. košilka. Je pružná, má velkou nosnost. Používat se dá opakovaně. Až zákazníkovi doslouží, může ji snadno a ekologicky rozpustit v horké vodě.

Neplastová taška z netkané textilie

Praktická taška z netkané textilie (vytvořená podle modelu populárních látkových tašek). Slouží zákazníkovi opakovaně. Po dosloužení ji sám zákazník jednoduše a ekologicky zlikviduje rozpuštěním v horké vodě nebo vyhodí do směsného odpadu.

Klasická taška do ruky z netkané textilie. Vhodná pro menší artikly, doplňky nebo zboží prodávané po jednotkách. Zákazníkovi zaručuje několikanásobné použití. Po jejím dosloužení ji sám zákazník snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě.

Hluboká taška z netkané textilie s uchem, které umožňuje pohodlné nošení přes rameno. Ideální řešení pro nákupy různého druhu. Umožňuje několikanásobné využití. Pokud se zákazník rozhodne, že už ji nepotřebuje, sám tašku rozpustí v horké vodě.

 

 

 

 

Kromě tašek rozjíždíme výrobu téměř všeho, co se vyrábí z konvenční PP/PES netkané textilie (např. jednorázové lékařské oblečení a nemocniční vybavení, potřeby pro zemědělské účely, automobilový, nábytkářský, oděvní průmysl,…).

Ne_uvěřitelné benefity nejen tašek Solubag

Navíc se materiál stále vyvíjí. Vědci pracují např. na zubních kartáčcích, přepravkách, obalech na jídlo nebo na jednorázovém nádobí.

Nabízíme Vám skvělou příležitost velkoobchodní spolupráce!